Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną wycenę rozwiązania Twojego problemu


532 77 88 98

biuro@sm4rt.pl

Szanowni Państwo

 

Firma SMART powstała w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie w zakresie usług informatycznych w obrębie małych i średnich przedsiębiorstw. Jesteśmy nowoczesną firmą, która poprzez profesjonalizm i wysoką jakość usług cieszy się zaufaniem swoich klientów na terenie całej Polski.

 

Przeprowadzając szczegółową analizę potrzeb Klienta pomagamy w zaprojektowaniu najkorzystniejszego rozwiązania. Respektujemy unikalne wymagania dotyczące każdego projektu, zaczynając od wstępnych koncepcji i warunków wdrożenia, aż do nadania mu ostatecznego kształtu. Każdy system zaprojektowany jest indywidualnie, co gwarantuje całkowite spełnienie oczekiwań i wymagań Klientów.

 

Dostarczamy takie rozwiązania informatyczne, dzięki którym zyskują Państwo przewagę nad konkurencją. Nasze produkty oparte są o najnowocześniejsze technologie i kompleksowe rozwiązania umożliwiające uzyskanie wymiernych sukcesów. Proponujemy naszym klientom tylko najlepsze oraz najbardziej niezawodne elementy, z których budujemy systemy wspomagające pracę Państwa Firmy. Z nami nie muszą się Państwo obawiać, że zostaną w tyle za konkurencją.

Budowane przez nas systemy mają za zadanie wspomóc zarządzanie Firmą, raportować o istotnych parametrach oraz pomóc w podejmowaniu strategicznych decyzji.

 

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY:

  • Projektowaniem i wdrożeniami systemów obsługi gastronomii
  • Projektowaniem i wdrożeniami systemów magazynowych i wspomagania sprzedaży
  • Projektowaniem i wdrożeniami systemów fiskalnych
  • Projektowaniem i wdrożeniami systemów IT
  • Projektowaniem i wykonywaniem sieci komputerowych
  • Projektowaniem i wykonywaniem systemów monitoringu i kontroli sprzedaży
  • Wdrożeniami systemów sprzedaży biletów umożliwiających otrzymywanie dopłat do biletów ulgowych

Nasze wsparcie nie kończy się jednak na etapie wdrożenia, ponieważ wszystkim klientom oferujemy możliwość szybkiej pomocy w formie doraźnej lub okresowych umów serwisowych.